У столиці тривають капітальні й поточні середні ремонтні роботи.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Олександр Густєлєв, заступник голови КМДА, зазначив, що наразі в столиці тривають активні ремонтні роботи на 40 об’єктах дорожньої інфраструктури. Важливо, що всі масштабні ремонти проводять у цілодобовому режимі без вихідних, щоб якнайшвидше завершити роботи та зняти обмеження руху транспорту.

«Святкові вихідні дорожники використали для масштабних робіт у всій столиці. Завдяки цілодобовій роботі на двох об’єктах капітального ремонту – вул. Борщагівській і просп. Степана Бандери – виходимо на завершальний етап робіт», – зазначив заступник голови КМДА.

Також Олександр Густєлєв розповів, що на просп. Степана Бандери вже влаштували верхній шар покриття на частині від просп. Оболонського до вул. Олени Теліги. Загалом влаштовано 29 тис. кв. м нового покриття.

Ваодночас роботи на проїжджій частині просп. Степана Бандери виконано на понад 70%. За словами заступника голови КМДА, лишилося влаштувати верхній шар покриття від вул. О. Теліги до просп. Оболонського.

Окрім цього, 31 тис. кв. м верхнього шару покриття облаштували на вул. Борщагівської – від Індустріального шляхопроводу до просп. Повітрофлотського. На обох об’єктах був використаний потужний щебенево-мастиковий асфальтобетон.

«Не припиняли роботи і на іншому об’єкті – ділянці дороги Т-1027 Київського півкільця. Дорожники влаштовували 21 тис. кв. м нижнього шару покриття», – підкреслив заступник голови КМДА.

Наразі в столиці продовжують роботи й на вулицях Милославській, Чорнобильській, Андріївській, Пейзажній алеї, Новокостянтинівському та Індустріальному шляхопроводах, двох шляхопроводах на вул. Льва Толстого та інших об’єктах реконструкції й капітального ремонту.

Заступник голови КМДА додав, що в Києві також тривають масштабні поточні середні ремонти. Вихідними дорожники влаштували майже 11 тис. кв. м нового асфальтового покриття на вул. Будівельників. Крім того, середні ремонти продовжують на вул. Турівській, вул. Осиповського, вул. Якуба Коласа, б-рі Чоколівському та інших об’єктах.

Фото: фейсбук