На горе-господаря написали заяву в поліцію

У Києві камери спостереження записали момент, як чоловік зайшов у під’їзд із цуценям та сильно побив його. Про це повідомляється в одному з Telegram-каналів.

Зазначається, що інцидент стався у будинку по вулиці Бульварно-Кудрявській 7б. На відео видно, як чоловік тримає цуценя на повідку та б’є його ногами (відео не для слабкодухих).

Після знущань над твариною чоловік викинув песика на вулицю. За словами очевидців, тварина була змушена ночувати у -17 на морозі. Зазначається також, що авторам відео вдалося розшукати, де живе господар і дізнатися його ім’я.

У Facebook-спільноті Шевченківського району повідомили, що інцидент стався 17 січня. Заяву на чоловіка вже написали у поліцію та сподіваються на справедливе покарання.

Як напиала на своїй Facebook-сторінці волонтерка Тата Ременєва, станом на 23:20 неділі, 17 січня, собаки не знайшли. Була інформація, що песика начебто підібрали, проте підтвердження цьому немає.  Пишуть, що цуценя – це метис такси, чорного кольору. Шукали в районі Львівської площі.

“Поліція була, склала протокол на власника в його ж присутності, + написали заяву як свідки”, зазначила вона.

Нагадаємо, нещодавно у Києві бригада рятувальників витягла собаку, який провалився під кригу.

Фото: скріншот