Також він пропонував виготовлення документів щодо непридатності до несення військової служби.

Повідомлено про підозру 50-річному киянину за фактом незаконного переправлення громадян України призовного віку через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний підшуковував бажаючих незаконно перетнути державний кордон, розмістивши оголошення в Телеграмі.

Зокрема, заручившись допомогою спільників, чоловік пропонував виготовлення довідки про членство у міжнародній громадській організації та зайняття волонтерською діяльністю з подальшим внесенням до спеціальної бази даних, що надає право на перетин державного кордону як волонтеру. Також зловмисник пропонував виготовлення документів щодо непридатності до несення військової служби” — йдеться в дописі.

Вартість послуг становила від 10 000 доларів США.

У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці задокументували перерахування 40 тис. гривень авансу на банківський рахунок зловмисника.

22.06.2022 зловмисника затримано на «гарячому» під час отримання 4 000 доларів США за виготовлене посвідчення волонтера.

Наразі прокуратурою повідомлено затриманому про підозру та скеровано до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото: Фейсбук