Оцінювання має відбутися наприкінці квітня.

Через посилення карантинних обмежень у Києві зовнішнє незалежне оцінювання в місті перенесли на 24 квітня. В інших регіонах України воно відбудеться, як і заплановано, 10 квітняповідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

З тієї ж причини ЗНО перенесли і в Чернігівській області. Також зазначається, що незалежно від того, коли саме учень проходитиме оцінювання, він матиме можливість завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку, щоб пройти тестування вдома.

«Наприклад, якщо учасник з м. Києва зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього навчального предмета 24 квітня й занесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня, але він зможе уже 10 квітня ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня внести свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів» — йдеться у повідомленні.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1—12 балів, 100—200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

«Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні уже 11 квітня, однак ми просимо тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані» — додають в УЦОЯО.

Також усім учасникам ЗНО нагадують про необхідність дотримуватися правил карантину.

Також відсьогодні в столиці працюватиме платформа онлайн-садочку.

Фото: Фейсбук