Прибутки ринку начебто йдуть на фінансування сепаратизму.

В неділю, 29 листопада, громадські активісти влаштували акцію протесту біля ринку «Столичний». Про це повідомляє телеканал «Прямий».

Учасники мітингу закликали покупців не відвідувати цей ринок, оскільки його нинішні власники можуть бути причетними до фінансування сепаратизму на сході України. Організатори акції з Координаційної платформи учасників Революції гідності заявляють, що домагаються не закриття ринку, а саме його бойкоту з боку відвідувачів.

Для цього усім людям, які заходили на територію ринку, роздавали інформаційні листівки.

В них, зокрема, йшлося про те, що кінцевими власниками ринку можуть бути особи з близького оточення президента-втікача Януковича. Це Юрій Іванющенко, Іван Аврамов, Армен Саркісян і Рустем Абдукадиров. Директором закладу начебто є підставна особа.

«Віджали цей ринок у львів’ян, тут були львівські хазяїни. І досі, як не парадоксально, всі ці кошти, прибуток, який отримує ринок, йдуть Януковичу» — кажуть вони.

За даними активістів, прибічники Януковича заволоділи ринком ще у жовтні 2012 року, сьогодні ж вони живуть на території Росії та мають її громадянство.

Фото: скріншот