Відкриття відбудеться до кінця тижня.

Наприкінці тижня в столиці поруч зі станцією метро «Арсенальна» відкриють новий арт-об’єкт у формі крапель, що символізуватиме єдність Києва та Харкова. Про це міський голова Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Фейсбуці.

«На нашій гарній площі біля станції метро «Арсенальна» встановлюємо новий цікавий арт-об’єкт, який відкриємо в кінці цього тижня. Проект «Єднання» втілений харківською майстернею METALSTYLE. Символічні металево-дзеркальні краплини були створені для розміщення на центральній площі Харкова до дня міста. Але через шалені обстріли Харкова, які продовжують здійснювати російські варвари, встановити там арт-об’єкт зараз неможливо. І автори звернулися з пропозицією прикрасити гігантськими краплинами громадський простір Києва. Простір A-Station – найбільш вдале місце для розташування цього арт-об’єкту. Тут символічні краплини віддзеркалюватимуть історію (корпуси Арсеналу та комендатури, а також сучасний Київ)», – написав Кличко.

За задумом авторів, краплини тяжіють як до землі, так і одна до одної, символізуючи єдність двох міст – столиці України Києва та Харкова, який сьогодні мужньо протистоїть російському агресору.

«Кияни з харків’янами! Ми як можемо підтримуємо і допомагаємо Харкову та його мешканцям. Разом ми вистоїмо та переможемо! Слава Україні!» – наголосив Кличко.

Фото: Фейсбук