День захисту дітей щорічно відзначають 1 червня, у перший літній день.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

До Міжнародного дня захисту дітей у Києві батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні родини та патронатні сім’ї отримають матеріальну допомогу. Зокрема виплати організують у межах міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам», щоб популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА, зазначали, що в КМДА вже підписане відповідне розпорядження.

«У Києві понад 90% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виховуються в сімейних формах. Місто піклується про дитячі будинки сімейного типу: забезпечує їх квартирами та автомобілями, надає всебічну підтримку. Такі виплати є винятково міською ініціативою і здійснюються раз на квартал. Вони покликані додатково популяризувати сімейні форми виховання, адже це найкраще для дітей», – зазначила Марина Хонда.

Згідно з розпорядженням, виплати в розмірі 7 000 гривень отримають:

  • патронатні вихователі, які виховують від 1 до 3 дітей, залишених без батьківського піклування, дітей-сиріт та/або дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • прийомні батьки, які виховують від 1 до 3 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У розмірі 14 000 грн:

  • батьки-вихователі, прийомні батьки, які виховують від 4 до 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У розмірі 19 000 грн:

  • батьки-вихователі, які виховують 7 та більше дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідні кошти зарахують на картковий рахунок, відкритий у банку, що є учасником проекту «Муніципальна картка «Картка киянина».

Фото: unsplash