100% з них - будинки, що обслуговуються комунальними керуючими компаніями.

Про це заявив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

За його словами, зараз триває перевірка теплопостачальними підприємствами житлових будинків з централізованим опаленням для надання актів готовності. Вже 98% отримали відповідний акт, 100% з них знаходяться під керівництво керуючих компаній.

«Ми зараз працюємо із представниками будинків інших форм управління і впевнені, що до початку опалювального сезону усі матимуть технічну готовність подати тепло», – зазначив Дмитро Науменко.

Загалом виконані усі роботи підготовки внутрішньобудинкових систем опалення, водопостачання, водовідведення, ізоляції трубопроводів та мереж електропостачання до зими. Усі роботи виконуються в рамках оплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

«Завершуються ремонтні роботи на покрівлях у 13 будинках та декількох вбудованих теплових пунктах. Ці роботи будуть завершені протягом тижня. Також обслуговуючі організації виконали промивку понад 5 тисяч внутрішньобудинкових систем опалення», – зауважив посадовець.

Також, чоловік додав, що керуючі компанії вже підготували 284 одиниці техніки. Так планують підготувати 11 тисяч тон посипкового матеріалу для обробки дворів під час ожеледі та снігопадів.

Фото: pixabay