Інспектори здійснили 429 перевірок, поліція - 893.

24 листопада на основі моніторингу дотримання карантинних вимог інспектори Держспоживслужби виявили 108 порушень. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Києва в Facebook.

Загалом інспектори 24 листопада перевірили 429 об’єктів.

Зокрема, заклад освіти, 112 закладів громадського харчування, 121 об’єкт торгівлі продовольчими товарами, 119 – непродовольчими товарами, 2 торговельно-розважальні центри, заклад культури, 12 аптек/оптик, 11 салонів краси, спортклуб та 49 закладів побутового обслуговування населення.

За результатами моніторингу загалом зафіксували 108 порушень.

Крім того, за час перевірки 24 листопада правоохоронці провели 893 перевірок: у громадському транспорті – 335 та 558 – на об’єктах господарської діяльності. Перевірка показала, що не усі кияни дотримуються карантинних правил.

Так, через відсутність ковід-документації на об’єктах господарювання було складено 13 протоколів.

За недотримання маскового режиму у транспорті правоохоронці винесли 243постанови.

Нагадаємо, що з 1 листопада у транспорт та заклади харчування пускають лише вакцинованих або за наявності ПЛР-тесту чи довідки про те, що людина нещодавно перенесла хворобу. У разі відсутності необхідних документів у громадян правоохоронці складають адмінпротоколи про порушення правил карантину, які потім направляються до суду для ухвалення рішення. Передбачений КУпАПом штраф – від 17 до 34 тисяч гривень. Розмір штрафу визначає суд.

Фото: unsplash