Інспектори здійснили 357 перевірок, поліція - 829.

23 листопада на основі моніторингу дотримання карантинних вимог інспектори Держспоживслужби виявили 110 порушень. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Києва в Facebook.

Загалом інспектори 23 листопада перевірили 357 об’єктів.

Зокрема, 73 заклади громадського харчування, 86 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 81 – непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок, торговельно-розважальний центр, заклад культури, 9 аптек/оптик,салонів краси, спортклуб та 97 закладів побутового обслуговування населення.

За результатами моніторингу загалом зафіксували 110 порушень.

Крім того, за час перевірки 23 листопада правоохоронці провели 829 перевірок: у громадському транспорті – 320 та 509 – на об’єктах господарської діяльності. Перевірка показала, що не усі кияни дотримуються карантинних правил.

Так, через відсутність ковід-документації на об’єктах господарювання було складено 7 протоколів.

За недотримання маскового режиму у транспорті правоохоронці винесли 166 постанов.

Нагадаємо, що з 1 листопада у транспорт та заклади харчування пускають лише вакцинованих або за наявності ПЛР-тесту чи довідки про те, що людина нещодавно перенесла хворобу. У разі відсутності необхідних документів у громадян правоохоронці складають адмінпротоколи про порушення правил карантину, які потім направляються до суду для ухвалення рішення. Передбачений КУпАПом штраф – від 17 до 34 тисяч гривень. Розмір штрафу визначає суд.

Фото: unsplash