10-річний Микита став жертвою так званих груп смерті, які ще називають "Синій кит", вважає мама постраждалого хлопчика Ольга Ткаченко.

Про це вона розповіла на сторінці в Instagram.

За її словами, невідомі через соціальну мережу давали Микиті завдання, які він повинен був виконувати. Усе завершилося тим, що дитину підштовхнули до суїциду – він мав стрибнути з 6-го поверху, що хлопчик і зробив. На щастя, дитина вижила, проте нині знаходиться у реанімації.

“Моя дитина Микита, 10 років, стала жертвою “Синього Кита”. Не можу досі повірити!” – написала жінка 15 вересня.

Жінка наголошує, що у неї завжди були близькі стосунки із сином. Підкреслює, що постійно стежила за спілкуванням дитини у соціальних мережах, однак після трагічного випадку кіберполіція знайшла у Микити ще один, прихований обліковий запис. Жінка про це не здогадувалася.

Вона додала, що кіберполіція знайшла у секретних переписках погрози її сину, якщо він не виконає завдання. Наразі матір постраждалої дитини чекає на остаточні висновки правоохоронців.

За її словами, зараз Микита бореться за життя – його стан лікарі оцінюють як тяжкий, але стабільний. Хлопчик перебуває в “Охматдиті”, про що свідчить довідка про діагноз, опублікована Ольгою. Внаслідок падіння з 6-го поверху у дитини діагностували політравму, закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, переломи тіл хребців та грудини, забій легень.

На додачу у Микити виявили коронавірус.

Фото: Відкриті джерела