Святий прийматиме замовлення від дітлахів на подарунки до Різдва.

У Києві з 1 по 25 грудня відкривається Резиденція святого Миколая.

Святий прийматиме у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з понеділка по п’ятницю, з 14:00 до 16:30.

Усі охочі зможуть зустрітися з Миколаєм, побачити традиційну Арку бажань та оглянути графічні роботи-комікси «Святий Миколай. Історія у картинках».

Дітям також покажуть майстер-класи та інтерактивну програму «Таємниця чарівного дзвоника».

«Гості ознайомляться з дивовижною школою святого Миколая, стануть свідками чарівного навчання, поринуть у передноворічну магію свята та переконаються у силі новорічних чудес», — пишуть організатори.

В резиденції також близько 50 майстрів представлять свої художні твори, виконані у різних техніках: графіка, пап’є-маше, порцеляна, різьблення по дереву, текстиль, кераміка, печворк. Серед них — авторські роботи художниць ГО «Асоціація майстрів клаптикового шиття України», майстрів Євгенія Могилевцева, Яни Власенко-Бернацької, Ангеліни Пан та інших.

До слова, у зв’язку з проведенням ремонтно-реставраційних робіт на Троїцькій надбрамній церкві, вхід для відвідувачів –  з боку Лаврського провулку через ворота Всіхсвятської церкви.

Заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних обмежень.

Нагадаємо, на Софійській площі почали встановлювати новорічну ялинку.

Фото: unsplash, Уніан