Зокрема, тролейбусів №№ 6, 16, 18 та автобусів №№ 24, 55, 62, 114.

Про це повідомили у КП “Київпастранс”.

Так, 1 грудня можливі зміни у роботі тролейбусів маршрутів №№ 6, 16, 18 та автобусів маршрутів №№ 24, 55, 62, 114 у зв’язку з проведенням масових заходів в центральній частині міста.

У разі заборони руху транспорту на окремих ділянках вулиць та автомобільних доріг, з 06:00 год. до закінчення заходів, рух маршрутів буде організовано:

  • тролейбусів № 6 від Мінського масиву до ст. м. «Лук’янівська»;
  • тролейбусів №№ 16, 18 відповідно від вул. Академіка Туполєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу;
  • автобусів № 24 на ділянках від Національного музею історії України в II світовій війні до ст. м. «Арсенальна» та від залізничного вокзалу «Центральний» до ст. м. «Площа Льва Толстого»;
  • автобусів № 55 від Дарницької до вул. Старонаводницької за діючою трасою, далі – вул. Генерала Алмазова – бульв. Лесі України – вул. Басейна – вул. Еспланадна – ст.м. «Палац Спорту» – вул. Рогнідинська – вул. Шота Руставелі – вул. Басейна – бульв. Лесі Українки – вул. Новогоспітальна – вул. Євгена Коновальця – вул. Михайла Задніпровського – вул. Генерала Алмазова – вул. Старонаводницька, далі за діючим маршрутом;
  • автобусів № 62 від Ботанічного саду до ст. м. «Арсенальна»;
  • автобусів № 114 на ділянках від вул. Милославської до стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського та від залізничного вокзалу «Центральний» до станції метрополітену «Площа Льва Толстого».

Нагадаємо, у Києві 1 грудня для проїзду всіх видів транспорту буде обмежена низка вулиць.

Фото: Київпастранс