В ЛГБТ-організації кажуть, що законопроєкт майже повністю скопійований з російського закону проти пропаганди ЛГБТ.

Відповідний законопроєкт про покарання за гомосексуалізм заєстрували в парламенті від партії “Слуга народу”. Метою такого впровадження депутати називають національну охорону сім’ї на основі традиціних цінностей. Детальніше про штрафи ми повідомляли тут.

В організації KyivPride акцентують на проросійські настрої у законопроєкті, йшлось в ефірі програми “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

За словами менеджера із соціальних мереж ГО «КиївПрайд» Максима Поповича, цей законопроєкт є суцільною провокацією.

“Насправді подібна пропозиція була запропонована “Слугами народу” ще минулого року. Тому ми не здивовані. Але ми вважаємо, що такого законопроекту не буде прийнято. Адже Україна обрала шлях до євроінтеграції. І одним з найголовніших моментів євроінтеграйції є права людини. А цей законопроект напряму їх порушує. Тому ми вважаємо, що це лише провокація”, – пояснив Максим Попович.

Крім того, він зазначив, що депутати в своєму тексті вирішили наслідувати РФ. “Новий текст закону майже скопійований з російського закону проти пропаганди ЛГБТ. І це гарно показує, що він відображає проросійські настрої”, – додав Максим Попович.

Він зауважив, що у новому законопроєкті гомосексуалізм прирівнюють до педофілії, і хочуть показати, що це збочення. Хоча гомосексуалізм – це не є хворобою ще з 1990 року. А педофілія – це досі хвороба.

“Взагалі кореляція педофілії та ЛГБТ-спільноти недоречна. Адже педофілія це порушення закону, бо це одностатевий акт без згоди однієї зі сторін. А гомосексуальні люди практикують статеві акти зі згодою сторін”, – додав менеджер “КиївПрайд”.

До того ж, Максим Попович зазначив, що він здивований напрямком на який рухаються депутати.

“Мене дивує той факт, взагалі таких штрафів. Адже один з авторів приходив на Марш Рівності цього року, виступав проти нього. Але згодом стало відомо, що суд обрав йому запобіжний захід, адже він не заплатив до держави 97 млн податків. То можливо нам потрібно думати про те, як змусити платити податки. А не про законопроєкти, які порушують права людей”, – уточнив менеджер ГО “КиївПрайд”.

Він також зазначив, що з кожним роком все більше і більше відомих людей відкриваються і повідомляють, що вони відносяться до ЛГБТ-спільноти. Залишилось лише зачекати, доки це зробить хтось із чиновників.

Фото: Київ ТБ