Співачка мешкає у центрі Києва на вулиці Інститутській.

Про це Ольга Полякова написала на своїй Facebook-сторінці, оприлюднивши відео зруйнованої стелі.

Я просила комунальників прибрати сніг ще минулої п’ятниці. Всім було наплювати. У вихідні текла стеля, а сьогодні зранку, коли мої діти збирлися до школи в цій квартирі, це все почало падати“, – сказала вона.

На відео співачка продемонструвала наслідки відлиги – у кухні та вітальні обвалилася підвісна стеля з гіпсокартону. Також розмокли шви у місцях з’єднання гіпсових листів. Оля Полякова зазначила, що вода зі стелі капала всю ніч.

Сьогодні зранку вони прийшли прибирати“, – зазначила співачка, додавши, що боїться, що їй на голову може впасти люстра.

Вона зазначила, що не розуміє, до кого звертатися і на кого писати скаргу. Додала, що просила обслуговуючу компанію перевести будинок в іншу компанію на обслуговування, просила сусідів об’єднатися в ОСББ, проте вони не хочуть цього робити.

Ніхто не хоче ні за що платити. Я за свої гроші ставила домофон і кожному в квартиру проводила“, – поскаржилась Оля Полякова на сусідів, що мешкають в будинку по вулиці Інститутській.

Також вона назвала суму, яку сплачує за комунальні послуги в цій квартирі – це 35 тисяч гривень.

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова поскаржилась комунальникам на великі бурулі та показала, як їх зчищають. Комунальники зазначили тоді, що не могли почистити дах через те, що біля будинку дуже близько були запарковані автомобілі і крига могла впасти на них.

Фото: скріншот