Сусіди кажуть, що не помічали в цій квартирі великого скупчення людей.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

На вулиці Максима Берлинського, що у Шевченківському районі столиці, виявили квартиру, у якій прописані 1000 людей. До слова, площа цієї квартири – 30 кв. м.

Така ж ситуація є й на вулиці Кудряшова – там в одній квартирі прописали 740 осіб.

У КМДА наголосили, що подібні «густонаселені» квартири перевірятимуть найближчим часом разом із СБУвцями, Державною міграційною службою та податковими органами. Зокрема хочуть виявити, скільки дітей прописано у квартирах, чи отримують власники квартир допомогу по безробіттю, чи сплачують податки і за компослуги.

За словами чиновника, масові прописки – це напівлегальний бізнес, який впливає на збільшення нелегальних мігрантів та запис у «кияни» мешканців інших регіонів. Адже законодавство не обмежує кількість зареєстрованих на площу житла і не зобов’язує особу проживати за пропискою.

Журналістка телеканалу «Київ» виїхала до квартири на вулиці Берлинського, щоб поспілкуватися із кимось із її мешканців. Однак нікого з тисячі людей на місці не було.

Сусіди кажуть, що люди там живуть, однак не в такій великій кількості. Одна з мешканок будинку розповіла, що в цій квартирі є тільки одна родина, але більше подробиць не розголосила.

До слова, діти цих прописаних у столиці людей можуть займати місця малюків-киян у дитячих садочках та школах. Водночас усі ці люди отримують соціальні, медичні та транспортні пільги, передбачені для всіх киян.

Фото: скріншот