Унаслідок обстрілу української столиці 10 жовтня було пошкоджено Музей Ханенків, «Київська картинна галерея», музей видатних діячів української культури та ще декілька закладів культури.

За повідомленням Департаменту культури КМДА, унаслідок ракетних обстрілів міста Києва було пошкоджено шість комунальних закладів культури.

«Навіть у часи Другої світової війни Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків і Національний музей «Київська картинна галерея» не зазнавали подібних руйнувань. Крім цього, через ракетні обстріли було пошкоджено Музей видатних діячів української культури, Літературно-меморіальний музей-квартиру П. Г. Тичини, Київську молодіжну бібліотеку й Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтв. Наразі вжито першочергові заходи з ліквідації наслідків обстрілу, а незабаром планується проведення відповідних реставраційних і ремонтних робіт у пошкоджених закладах за рахунок коштів бюджету міста Києва», — розповіли в Департаменті культури КМДА.

У Департаменті культури додали, що саме завчасна підготовка закладів культури до можливих атак агресора допомогла мінімізувати заподіяну шкоду.

Фото: Відкриті джерела