Раніше у виші зазначали, що кількість вакцинованих серед навчально-педагогічних працівників становить 80%.

Співробітники КНУ, які не щепляться до 7 листопада 2021 року будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Про це виш повідомив на офіційній сторінці в Facebook.

Зазначається, що відповідне рішення було прийняте за розпорядження на виконання наказу МОЗ.

“На виконання наказу МОЗ від 04.10.2021 № 2153 ректором КНУ імені Тараса Шевченка було видано розпорядження № 107 від 20.10.2021 року «Про неухильне виконання попереджувальних заходів», яким зобов’язано керівників структурних підрозділів Університету відсторонити від обов’язків усіх невакцинованих працівників з 8 листопада 2021 року”, – йдеться в дописі.

Згідно з наказом обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:
  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  •  закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Нагадаємо, раніше на офіційному сайті вишу повідомили, що станом на 23 вересня кількість вакцинованих серед навчально-педагогічних працівників становить 80%.

Перед цим у КНУ Шевченка студентам заборонили без дозволу виїжджати з України під час “дистанційки”: порушників відраховуватимуть.

Фото: facebook