Йдеться про майбутні станції «Мостицька» та «Проспект Правди».

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА та “Київський метрополітен”.

У КП «Київський метрополітен» зазначили, що спорудження нових станцій підземки «Мостицька» та «Проспект Правди» ведеться за визначеним графіком.

«Підрядна організація АТ «Київметробуд» не зверталася до нас щодо зміни термінів, передбачених договором», – сказав Віктор Брагінський, начальник КП «Київський метрополітен».

Водночас очільник метрополітену наголосив, що місто й метрополітен вимагають від виконавця дотримання термінів будівництва та вчасного завершення усіх передбачених робіт, як це заплановано – до кінця 2021 року.

У КМДА нагадали, що наразі будівництво продовження Сирецько-Печерської лінії від станції «Сирець» до станції «Проспект Правди» відбувається на шести майданчиках. Зокрема від майбутньої станції «Мостицька» до майбутньої станції «Проспект Правди» працює тунелепрохідницький щит «Галина». Фінансування проекту з бюджету проводиться у передбаченому обсязі.

До слова, нещодавно на сайті Економічної правди з’явилася інформація, що «Київметробуд» будує продовження Сирецької-Печерської лінії метрополітену із затримкою графіку. Щоб встигнути відкрити бодай одну станцію метро в обіцяні строки, генпідрядник нібито повинен збільшити швидкість робіт удвічі.

«У зв’язку з епідемічною ситуацією, що склалася у світі та Україні, графік будівництва дещо порушено. Проте ми намагаємося наздоганяти відставання», – повідомили в прес-службі генпідрядника, передає ЕП.

Фото: фейсбук