Еталоном у паркувальному питанні для всієї країни може стати площа біля Центрального вокзалу.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

У КМДА за ініціативи керівництва «Укрзалізниці» відбулася зустріч під головуванням заступника голови КМДА Костянтина Усова. Під час цієї зустрічі сторони вирішували, як подолати проблему хаотичного паркування і автомобільні затори біля столичних вокзалів, що створює незручності для пасажирів. Зокрема йшлося про впорядкування транспортного руху біля вокзалів «Центральний», «Південний», «Дарниця» і «Караваєві дачі».

До слова, у зустрічі взяли участь член правління АТ «Укрзалізниця» (АТ УЗ) – директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський; директор філії АТ УЗ «Вокзали України» Володимир Коваль, перший заступник директора філії АТ УЗ «Вокзали України» Микола Нощенко, заступник директора філії АТ УЗ «Вокзали України» Олег Кошелев, а також керівництво КП «Центр організації дорожнього руху», Інспекції з паркування та КП «Київтранспарксервіс».

«Місто зацікавлене вирішити це питання спільно з «Укрзалізницею». Облаштування Вокзальної площі перебуває в полі постійної уваги міської влади як багатомодульний проект. У ньому поєднуються і плани щодо реконструкції самої площі, і продовження маршрутної лінії швидкісного трамвая із заїздом на неї, і будівництво другого виходу з метро, а також реалізація кількох великих інвестиційних проєктів. І все це має бути реалізовано в гармонії між собою», – зазначив Костянтин Усов.

Також заступник голови КМДА запевнив, що після збільшення штату інспекторів із паркування на Вокзальній площі буде посилено контроль за паркуванням, щоб унеможливити постійні затори. Із цією ж метою розглядається можливість облаштування на під’їздах до привокзальних площ смуг громадського транспорту.

Відтак, за підсумками зустрічі, Костянтин Усов дав доручення КП «Центр організації дорожнього руху» розробити варіанти схем організації дорожнього руху та розміщення паркувальних місць для покращення ситуації із трафіком біля київських вокзалів.

«Площа біля Центрального вокзалу має весь потенціал стати потужним, зрозумілим та сучасним транспортним хабом Києва й еталоном для всієї країни», – наголосив заступник голови КМДА.

Фото: фейсбук