Водночас депутати Київради зазначають, що допомогти в побудові мосту можна й без передачі його з однієї власності іншій.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Укравтодор звернувся до Віталія Кличка з проханням передати Подільсько-Воскресенський міст на їхній баланс для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію. До слова, напередодні міський голова заявив, що місто здатне самостійно добудувати Подільський міст.

У ефірі телеканалу «Київ» думку КМДА щодо цього розповів Валентин Мондриївський, в. о. першого заступника голови КМДА.

Валентин Мондриївський припустив, що зацікавленість мостом викликана тим, що наразі видно, що роботи на мосту тривають і є вже певний результат.

«Потрібно дивитися на розвиток міста в комплексі. Потреба в мостах у Києві є очевидною. Питання Великої Окружної, надзвичайно важливого державного об’єкта, ще не знято. Але чомусь цікавість викликають ті об’єкти, які у фазі активного будівництва», – зазначив в. о. першого заступника голови КМДА.

Також Валентин Мондриївський наголосив, що вважає за необхідне Укравтодору спочатку закінчити роботи на Дарницькому мосту.

Водночас в. о. першого заступника голови КМДА зазначив, що Подільсько-Воскресенський міст в активній фазі будівництва. Попри те, що термін його реалізації дещо змінився через пандемію, бюджетом все ж передбачена його добудова.

«Переконаний, що ми його завершимо міськими силами. Кияни вже давно його чекають – це з’єднання з правого на лівий берег. У процесі реалізації ми зняли дуже багато питань. Якщо Укравтодор хоче якось у цьому взяти участь – є багато інструментів. Зокрема й державна субвенція, бо цей міст може бути й державного значення», – пояснив в. о. першого заступника голови КМДА.

За словами Валентина Мондриївського, передавання мосту з балансу на баланс тільки затягне процес його побудови. Бюрократичність процедури може зайняти до року.

«Недобудований міст, у який не вкладено жодної державної копійки (за останні два роки точно), передати на баланс – трохи смішно», – зазначив в ефірі проекту «Погоджувальна рада» телеканалу «Київ» Андрій Странніков, депутат Київради.

Водночас депутат Київради Олександр Попов розповів, що для допомоги місту в добудові Подільско-Воскресенського мосту не обов’язково передаватии його з однієї власності іншій.

Валентин Мондриївський наголосив, що питання Подільсько-Воскресенського мосту знаходиться на контролі міського голови.

Фото: Facebook