Осередком пожежі став дах закладу.

У приватному пансіонаті «Срібний вік. Еліт», що розташований за адресою: вул. Лісозахисна, 11-Б, перед пожежою виявили багаточисленні порушення, повідомляють в КМДА.

З 4 до 17 лютого у закладі проводилася позапланова перевірка, тоді було виявлено 42 порушення правил пожежної безпеки та два порушення Кодексу цивільного захисту України, щодо яких складено відповідний акт. Власнику дано місячний термін на усунення порушень.

За фактом сьогоднішньої пожежі поліція відкрила кримінальне провадження через порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей або майнову шкоду у великому розмірі.

ТОВ «Срібний вік. Еліт» зареєстровано в Дарницькому районі. Районна державна адміністрація неодноразово зверталася до закладу з проханням внести дані до реєстру надавачів соціальних послуг. Проте суб’єкт здійснення діяльності на це ніяк не відреагував. На жаль, відповідальність за невнесення даних до реєстру не передбачена.

Київська міська державна адміністрація ще раз звертається до всіх власників приватних пансіонатів для людей літнього віку: усунути всі недоліки, які були виявлені у лютому цього року під час позапланових перевірок.

Нагадаємо, 12 березня о 05:51 у Подільському районі столиці за адресою по вул. Лісозахисна, 11-б в триповерховій будівлі для літніх людей на покрівлі виникла пожежаВ пансіонаті на той момент перебували 65 осіб похилого віку.

Фото: Нацполіція