У ЖК «Деміївський квартал» об'єднані житлові комплекси «Олімпійське містечко» та «Панорамне містечко».

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Вячеслав Непоп, заступник голови КМДА, під час чергової робочої зустрічі з представниками МВС України заявив, що в столиці потрібно негайно напрацювати подальші кроки для врегулювання ситуації із проблемними ЖК «Олімпійське містечко» та «Панорамне містечко», у будівництво яких залучені кошти фізичних осіб.

«Історія спорудження кожного з цих об’єктів є, у деякій мірі, схожою. Адже обидва вони зведені із порушенням норм земельного та містобудівного законодавства. Та водночас об’єкти мають індивідуальні особливості. Тому й вирішення проблемних питань кожного житлового комплексу потребує особливого підходу та ухвалення окремого виваженого рішення», – зазначив Вячеслав Непоп.

Також заступник голови КМДА нагадав, що, згідно з ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 14 січня 2019-го та 5 листопада 2019 року, житлові комплекси ТОВ «Укогруп» та ТОВ «Сіті груп» на вул. Ракетній, 24 увійшли до переліку об’єктів, на які накладено арешт та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Заручниками ситуації виявились інвестори, які вкладали свої кошти в будівництво зазначених житлових комплексів.

Відтак, за результатами зустрічі, учасники напрацювали подальші кроки для врегулювання спірних питань та приведення ситуації щодо добудови ЖК «Деміївський квартал» до вимог містобудівного законодавства.

«Київська міська державна адміністрація постійно шукає шляхи для врегулювання питань, що виникли у зв’язку із залученням коштів фізичних та юридичних осіб у будівництво проблемних житлових об’єктів. Попри те, що, на жаль, ми обмежені недосконалим законодавством, що описує повноваження місцевих державних адміністрацій та практичні механізми щодо завершення спорудження таких об’єктів», – пояснив заступник голови КМДА.

Фото: Facebook