На штучних спорудах міста тривають масштабні капітальні й поточні середні ремонти.

Про це повдіомили на офіційному порталі КМДА.

Олександр Густєлєв, заступник голови КМДА, нагадав, що наразі в столиці тривають роботи з ремонту мостів і шляхопроводів. Зокрема комплексно відновлюють штучні споруди, які капітально не ремонтували 40 і більше років. Паралельно з будівельними роботами проводять інший важливий етап оновлення мостів і шляхопроводів – роботи з проектування.

«На сьогодні на штучних спорудах міста тривають масштабні капітальні й поточні середні ремонти. Зокрема ремонтують Індустріальний і Новокостянтинівський шляхопроводи, на вулицях Льва Толстого та Сержа Лифаря (над трамвайними коліями), на перетині Кільцевої дороги і проспекту Леся Курбаса, на перетині вулиці Бальзака і проспекту Романа Шухевича, міст через р. Либідь на Видубичах, пішохідні – на Столичному шосе та на перетині проспекту Валерія Лобановського і вулиці Брожка», – зазначив Олександр Густєлєв.

Окрім цього, на стадії будівництва ще один важливий інфраструктурний об’єкт – транспортна розв’язка в різних рівнях на перетині Великої Кільцевої дороги та вул. Богатирської, завершення робіт на якій заплановано до кінця цього року.

За словами Олександра Густєлєва, є позитивна динаміка й у питанні ремонту мосту Метро: завдяки співпраці з ЄБРР на міст чекає масштабне оновлення.

Цікаво, що Київською міською радою вже затверджено угоду про підготовку кредитного фінансування ремонтно-реставраційних робіт мосту Метро. Водночас видано розпорядження КМДА про проведення реставрації з пристосуванням цього об’єкту. Це буде перше масштабне оновлення штучної споруди з моменту введення в експлуатацію у 1965 році.

Зокрема проект передбачає ремонт усіх елементів автопроїзду, розширення тротуарів для влаштування велодоріжок, ремонт сполучень із мостом тощо.

«Одночасно з виконанням ремонтних робіт, проводять роботи з проєктування. Нині розробляється проєктно-кошторисна документація для реконструкції декількох споруд, зокрема, шляхопроводів Повітрофлотського, на перетині вул. Дегтярівської з вул. Довженка, на вул. Будівельників, біля станції метро «Дарниця», на перетині вул. Гагаріна з вул. Кіото (коригування)», – зазначив Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, що загалом із 2015 року в столиці в межах капітального й поточного середнього ремонту вже відремонтовано 69 штучних споруд із 172 наявних.

Фото: КМДА