Заплановано майже 70 урочистостей.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

У відповідному розпорядженні оприлюднили програму урочистих заходів, присвячену Дню Державного прапора та Дню Незалежності України. Загалом заплановано 67 різних урочистостей.

24 серпня розпочнеться покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях.

На Хрещатику та Майдані Незалежності відбудеться урочистий концерт та парад військ із прольотом авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів. На Трухановому острові запланований артилерійський салют.

Водночас релігійні організації столиці проведуть молебень за Україну та український народ.

Відбудеться також «Марш Захисників України 2021» за маршрутом: парк імені Тараса Шевченка — Бессарабська площа − вулиця Хрещатик — Майдан Незалежності. У парку «Володимирська гірка» пройдуть Всеукраїнський фестиваль «Живий словник незалежності» і фестиваль «Ветеранфест».

На плавучій сцені-баржі в акваторії річки Дніпро навпроти парку «Наталка» відбудеться мультимедійний артпроект «Єднаймося!».

На території парку культури й відпочинку «Гідропарк» організують відкритий турнір спортивного клубу «Довгожитель» із настільного тенісу серед ветеранів, а також масовий заплив на 500 метрів до Дня Незалежності України.

У Національному комплексі «Експоцентр України» триватиме «Забіг у вишиванках». Також традиційно в усіх районах столиці відбуватимуться спортивні, культурні та інформаційно-просвітницькі заходи.

Нагадаємо, що 18, 20 та 22 серпня у Києві заплановані репетиції параду військ до Дня Незалежності. У дні репетицій (18, 20, 22 серпня) та під час проведення заходів (24 серпня) в місті передбачені масштабні перекриття руху.

Програма заходів

Фото: фейсбук