Найбільшу увагу приділяють заміні мереж теплопостачання.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА, під час тематичного штабу з представниками районів та профільних підприємств повідомив, що в Києві наразі триває підготовка до наступного опалювального сезону.

Зокрема одни із найголовніших завдань для комунальних служб є підготовка зовнішніх та внутрішніх мереж теплопостачання, зокрема їх планова заміна та зміна найбільш слабких ділянок, які можуть спричинити аварії в подальшому.

Також заступник голови КМДА зазначив, що в процесі підготовки до зими дуже важливою залишається вчасна комунікація з клієнтами.

«Поважати клієнтів і враховувати його інтереси – це значить вчасно інформувати про проведення робіт, можливі перерви в наданні послуг та вказувати терміни виконання, зокрема і в випадках, коли терміни через повторні аварії необхідно коригувати», – пояснив Петро Пантелеєв.

Водночас заступник голови КМДА нагадав, що у столиці понад 2700 км теплових мереж, із яких близько 80% вже відпрацювали свої нормативні терміни експлуатації та потребують заміни.

Цікаво, що за останні два роки, відколи місто повернуло тепловий блок в управління комунального підприємства, місто інвестувало кошти в заміну 270 км. Цьогоріч модернізація трубопроводів продовжується, оскільки це вже дає перші позитивні результати – на 15% знизилась аварійність.

Петро Пантелеєв дав доручення районам вивчити усі проблемні локації та адреси, де можуть виникнути проблеми на старті зимового сезону.

Фото: фейсбук