Інструкція допоможе підприємцям створювати вивіски, які не суперечитимуть правилам.

Про це повідомили на офіційному сайті КМДА.

Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА, розповів, що Управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама» розробили та презентували нову методичку з оформлення вивісок.

«Інструкція буде корисною усім, хто планує оформити вивіску та розробити такий дизайн, що не суперечитиме Правилам оформлення вивісок. Приємно, що в столиці стає все більше підприємців, які підтримують естетику міста. У результаті – їм не загрожують демонтажі вивісок, а кияни безперешкодно насолоджуються красою київських будинків та вулиць», – розповів Валентин Мондриївський.

Окрім цього, Оксана Поліщук, начальниця Управління з питань реклами КМДА, зазначила, що публічні послуги мають бути максимально доступними й зрозумілими. Відтак, презентований буклет є доволі актуальним для киян.

«В ілюстрованій інструкції ми спробували простими словами роз’яснити підприємцям Правила оформлення вивісок. Методичка містить відповіді на найбільш актуальні питання: що можна розмістити на вивісці, а що – ні; чим розрізняються вимоги до вивісок у різних частинах міста; як правильно обрати місце на фасаді; як в один крок оформити документи та заощадити свої кошти», – додала Оксана Поліщук.

У КМДА також нагадали, що кожен підприємець може скористатися онлайн-сервісом щодо розміщення вивіски. Потім робочий орган протягом 10 робочих днів приймає рішення про відповідність чи невідповідність вивіски та повідомляє заявника.

До слова, нещодавно в столиці прибрали 20 незаконних рекламних щитів.

Фото: КМДА