Усі поїздки цифровізують в електронні квитки.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Із 14 липня в Києві остаточно вийдуть із обігу талони на проїзд у комунальному громадському транспорті, які можна було придбати у кондукторів.

До слова, Київ став першим містом в Україні, де повністю скасовують паперові талони на проїзд у комунальному громадському транспорті.

Щоб скористатись громадським транспортом можна придбати транспортну карту або ж купити QR-квиток у:

  • T-кіосках;
  • терміналах самообслуговування е-квитка;
  • терміналах Easy Pay;
  • на станціях Київського метрополітену;
  • у застосунку Київ Цифровий.

У КМДА зазначили, що паперові квитки з нумерацією не давали повної інформації про пасажирообіг у громадському транспорті. Відтак, тепер має буде простіше вести облік поїздок пасажирів, зокрема й тих, що мають пільги. Також має з’явитися можливість відшкодовувати перевізникам їхні актуальні витрати.

Цікаво, що завдяки переходу на електронні квитки місто зможе краще контролювати роботу транспорту, його кількість та завантаженість на маршрутах. А маючи повну картину – покращити якість доступу до громадського транспорту для жителів та гостей міста.

«Цифровізація сервісів робить сьогодні діяльність міських служб більш ефективною і прозорою для містян, а Київ підіймається в рейтингу комфортності проживання та привабливості для туристів», – наголосили в КМДА.

Фото: фейсбук