Кожного року в Центрі прийматимуть близько 3000 дітей.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

На Оболоні продовжуються ремонтні роботи в новому приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Марина Хонда, заступниця голови КМДА, тут буде створено сучасний центр реабілітації з відділенням денного перебування.

«В Оболонському районі проживає більше 1200 дітей з інвалідністю. І ми чудово розуміємо, що можливості Центру на Йорданській дуже обмежені. Там працюють чудові спеціалісти, але розміри приміщення не дають можливості збільшити пропускну спроможність. Саме тому було прийнято рішення про його розширення. У новому приміщенні буде розміщено сучасний центр реабілітації з відділенням денного перебування. Тут вже активно йдуть ремонтні роботи. У серпні будівельники вже розпочнуть оздоблювальні роботи. А вже восени цей заклад працюватиме повноцінно», – зазначила Марина Хонда.

Центр розташований за адресою: вул. Вишгородська, 54.

Загальна площа становить майже 714 кв. м.

Заклад буде спрямований на роботу з особами:

  • із розладами аутичного спектру, різних діагнозів;
  • із комплексними порушеннями, органічними порушеннями тощо;
  • із порушеннями розумового розвитку, синдромом Дауна;
  • із затримкою психічного розвитку, мовленнєвого розвитку великого спектру діагнозів, гіперактивністю тощо.

Окрім цього, тут будуть надаватися не тільки реабілітаційні, а й інформаційні, соціально-педагогічні та психологічні послуги.

До слова, учора, 13 липня, з’явилися фото проекту майбутнього Центру реабілітації на Оболоні. Раніше в цій будівлі функціонувало казино.

Фото: КМДА