Цей план дій сприятиме розвитку туристичного сполучення обох міст.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА, зазначила, що туристичні асоціації Києва та Баку підписали трирічний План практичних дій («Дорожню карту») співробітництва у сфері туризму. Це сприятиме розвитку туристичного сполучення обох міст. Пані Хонда розповіла про це під час презентації туристичного потенціалу Києва для представників туристичного бізнесу Азербайджану.

«Кордони зараз відкриваються і ми запрошуємо азербайджанців відвідати нашу країну й місто Київ. Ми хочемо, щоб ви полюбили нашу столицю так само, як її люблять кияни. Туристичний бізнес наших країн зараз має можливість значно збільшити потоки з обох сторін. Бо нам цікава культура Азербайджану, а азербайджанцям цікава культура України. Нам є що показати, є чим поділитися і є чим здивувати. Представники туристичних асоціацій та місто готові працювати з азербайджанським туристичним бізнесом і сподіваюся, що наша презентація та підписання Плану дій спонукає до розвитку подорожей до України та Києва зокрема», – зазначила Марина Хонда.

Цікаво, що презентували туристичний потенціал Києва представники шістьох туристичних асоціацій та готельного бізнесу. Зокрема:

  • Всеукраїнська асоціація в’їзного туризму;
  • Всеукраїнська асоціація медичного туризму;
  • Всеукраїнська асоціація бізнес-туризму;
  • Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму;
  • Всеукраїнська асоціація гідів;
  • Всеукраїнська асоціація готелів.

Окрім цього, у межах презентації також відбулися B2B зустрічі представників українських асоціацій та туристичного бізнесу Азербайджану.

Фото: projector