Міська влада вважає неможливим введення в експлуатацію висотки.

Столична влада попри рішенняКасаційного адміністративного суду вважає неможливим введення в експлуатацію 12-поверхового будинку на Подолі, розташованого на вулиці Нижній Вал, 27-29. Про це заявивзаступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, міська влада продовжує відстоювати позицію киян у судових спорах стосовно «будинку-монстру».

«На жаль, Київська міська рада не була залучена до судового процесу стосовно зобов’язання Державної архітектурно-будівельної інспекції України видати сертифікат готовності до експлуатації «будинку-монстру» у Подільському районі столиці. Проте для його введення в експлуатацію відсутній базовий компонент: станом на сьогодні забудовник не має у власності чи користуванні земельної ділянки. Відтак, видача сертифікату готовності до експлуатації може кваліфікуватись як перевищення службових повноважень тими особами, які здійснять це, що є кримінальним правопорушенням. Наша позиція незмінна – поверховість цього одоробла має бути приведена до первинних показників», – наголосив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, Київська міська рада обіцяла оскаржити рішення північного апеляційного господарського суду щодо введення в експлуатацію будинку на Подолі.

Фото: Фейсбук