У Департаменті з питань реєстрації вважають обшуки прямим втручанням у діяльність державного реєстратора.

У вівторок, 18 травня, співробітники Державного бюро розслідувань провели обшуки у приміщенні Департаменту з питань реєстрації Київської міської державної адміністрації. Про це повідомляєпрес-служба КМДА.

Причина, яку назвали правоохоронці, – нібито зловживання службовими повноваженнями Державного реєстратора під час реєстрації права власності на недобудований житловий будинок.

У Департаменті наполягають, що всі реєстраційні дії були проведені відповідно до закону на підставі поданої до Центру надання адміністративних послуг заяви та долучених до неї документів: декларації про початок будівельних робіт, державного акту на право власності на земельну ділянку та технічного паспорту на вказаний об’єкт.

Як зазначають у Департаменті, діяльність державних реєстраторів доволі часто стає предметом цікавості правоохоронних органів. Зазвичай це відбувається шляхом виклику державного реєстратора для надання пояснень та демонстрації відповідних копій документів реєстраційної справи.

Нинішні дії Державного бюро розслідувань – відкриття кримінального провадження та обшуки – у Департаменті з питань реєстрації вважають прямим втручанням у діяльність державного реєстратора.

Департамент з питань реєстрації розцінює їх як спробу використання його у політичній боротьбі для тиску на міську владу, який останнім часом має системний характер.

Нагадаємо, минулого тижня на низці комунальних підприємств та департаментів Київської міської державної адміністрації пройшли обшуки.

Фото: КМДА