Констянтин Усов заявив також про озброєний напад на перевізника, який тимчасово надав свої автобуси замість усунених з маршрутів машин.

Після невдалої спроби фізичного зриву конкурсу на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах «маршруточна мафія вдалася до терористичних дій». Таку заяву зробив у середу на прес-конференції заступник голови КМДА Костянтин Усов у відповідь на скоєний напад на водіїв перевізника «Транссіті» зі стріляниною.

За його словами, мова йде про трощення молотками автобусів, блокування та озброєні напади. Серед останніх випадків, зі слів Усова, – блокування руху автобусу КП «Київпастранс».

«13 жовтня на маршруті 178 троє чоловіків заблокували автобус, не даючи можливості водію ні вийти з кабіни, ні зрушити з зупинки. Ми викликали поліцію, показали усі документи, і лише після цього змогли почати перевозити киян, які 25 хвилин не могли дочекатися свого автобусу» — заявив присутній на прес-конференції директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Усов звернув увагу на озброєний напад на перевізника «Транссіті», що стався 19 жовтня. На перевізника, який тимчасово надав свої автобуси замість усунених з маршрутів машин порушників, напали кілька десятків озброєних молодиків у балаклавах. Вони заблокували автобуси та завдали вогнепальних і ножових поранень співробітникам компанії. Повідомляється, що у одного – відкрита черепно-мозкова травма, у іншого – поранення кінцівок.

Повідомлялося, що до нападу нібито причетний співвласник ПП «Авен-Єзер» Сергій Пономаренко.

Причиною нападу начебто стало те, що 13 жовтня перевізнику «Авен-Єзер» заборонили їздити маршрутом №555.

Kyiv Media

«Місто має категоричний намір змінити стан речей у галузі пасажирських перевезень і захистити киян. Для нас пріоритет – стабільність перевезення мешканців міста. Ми не дозволимо дискредитувати реформу пасажирських перевезень твердженнями про те, що у киян зникла можливість доїхати до точки призначення», – заявив Усов.

Він також також зазначив, що «маршруточна мафія веде війни в трьох площинах: фізичного насильства, юридичних диверсій та персональних інформаційних атак на менеджерів міста».

«Вони витрачають на це багато часу, сил і фінансових ресурсів. Проте ми були до цього готові. На кожну інформаційну атаку і поширення абсурдних звинувачень ми відповідатимемо судовими позовами на їх авторів», – заявив чиновник Усов.

Нагадаємо, учора двоє столичних перевізників, «Авен Езер» і «Ярославь Авто», заявили про те, що підопічні Усова начебто вимагали у них хабарі. Усов у відповідь на це заявив про картельну змову перевізників і пообіцяв невдовзі назвати лідерів цього картелю.

Фото: Фейсбук