В кінці літа з маєтку було знято арешт. Очікувалося, що місто отримає права на нього восени.

Заступник голови КМДА Володимир Прокопів закликав Кабінет міністрів України передати в комунальну власність будинок Сікорського (Ярославів Вал, 15-Б). Про це він пише у своєму Телеграмі.

Прокопів пише, що КМДА «зможе його врятувати».

До цього часу будівля знаходиться у віданні Міністерства оборони.

«Об’єкт культурної спадщини перебуває в аварійному стані і потребує нагальних робіт із консервації та реставрації. Наразі таких робіт ніхто не проводить і, схоже, навіть не думає починати. За інформацією Департаменту охорони культспадщини КМДА, Міністерство оборони до цих пір не уклало охоронного договору з Міністерством культури» — йдеться в повідомленні.

Нещодавно з будинку Сікорського було знято арешт.

Нагадаємо, Ігор Сікорський – видатний авіаконструктор українського походження. Народився в Києві, жив у садибі Сікорських за адресою Ярославів Вал, 15-Б. Триповерховий будинок збережений і перебуває в занедбаному стані. У 2000 році садибу Сікорського передали в оренду на 49 років благодійному фонду «Музей історії повітроплавання і авіації ім. Сікорського», пов’язаному з Нестором Шуфричем. 2016 року рішенням суду будинок Сікорського повернули у власність Міністерства оборони.

У Міноборони нещодавно заявили, що не мають коштів на реставрацію будівлі.

Фото: Фейсбук