Про порушення під час перевезень можуть повідомляти і самі пасажири.

Згідно з договором між приватними перевізниками та Департаментом транспортної інфраструктури КМДА, комунальна служба перевезень за дорученням Дептрансу кожного тижня здійснюватиме планові та позапланові перевірки якості послуг на маршрутах. Про це повідомляє у своєму Telegram заступник голови КМДА Костянтин Усов.

З його слів, у разі надходження скарг проводяться додаткові позачергові перевірки.

«При виявленні порушень перевізнику виноситься перше попередження, і це не дає йому можливості в майбутньому продовжити договір. Повторне порушення є підставою для розірвання договору, якщо предмет зауваження не усунено» — пише Усов.

Він зазначає, що про порушення під час перевезень можуть повідомляти і самі пасажири. Скарги приймаються на електронну пошту zvernen@kmda.gov.ua або за номером телефону 15-51. Способи зворотнього зв’язку вказані на плакаті в салоні автобуса, там же є й уся необхідна інформація про перевізника та водія.

Як ми повідомляли, КМДА розробила новий договір «Про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування». Зокрема, договором забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, компакт-диски, іграшки) забруднення салону перевізників, також в ньому прописали й вимоги до температурного режиму в салоні транспорту.

Перевізники вже заявили, що виконаті всі ці умов начебто не в змозі.

Як ми повідомляли, у Києві на маршрути вийшло понад 70 нових автобусів замість огидних маршруток.

Фото: Фейсбук