Старі норми заважають медзакладам проходити державну експертизу.

Столична влада просить Кабінет міністрів України змінити норми, що регулюють розміщення кисневих станцій в медустановах. Чинні норми заважають медзакладам пройти держекспертизу, пише КВ.

В листі Київської міськдержадміністрації в Кабмін, який опублікували журналісти, йдеться про те, що за актуальними стандартами, між кисневою станцією і будинками з постійним перебуванням хворих відстань має становити не менше 25 метрів. В КМДА пропонують цей показник суттєво знизити.

«Відстань від будівель до киснево-газифікаційною станції (з сумарною кількістю рідини в резервуарах не більше 6 тонн) повинна становити не менше 3 метрів. Допускається встановлювати резервуари з рідким киснем з сумарною кількістю рідини не більше 6 тонн у глухих ділянок стін будівель медичних установ, при цьому відстань до вікон або отворів повинна бути не менше 3 метрів», — запропонували в КМДА.

Про реакцію урядовців на таку пропозицію інформації поки немає.

В столичній міськадміністрації свою ініціативу пояснюють і тим, що в окремих закладах кисневі станції зводилися понад 30 років тому. 

Раніше ми писали проте, що в Київській області померла жінка, яку відмовилися приймати у «ковідній» лікарні.

Фото: фейсбук