До цього місто ремонтувало дороги виключно за кошти власного бюджету.

Якщо допомоги від держави не буде, видатки на ремонт та будівництво доріг у столиці доведеться скорочувати. Про це в ефірі програми «Погоджувальна Рада» на телеканалі «Київ» повідомив Олесь Маляревич, обраний депутат Київради від партії УДАР.

За його словами, Київ збирається отримати допомогу від центральної влади на будівництво транспортних розв’язок. В іншому випадку, в умовах нових карантинних обмежень, фінансування цієї галузі можуть скоротити.

«Освіту не скоротиш, там багато людей працює, і там можна скоротити тіки ремонти, зарплатні не зменшиш… можна скоротити капітальні ремонти, це може бути в першу чергу транспортна галузь, на жаль. Менше буде ремонтуватись доріг, менше буде будуватись розв’язок. Тому тут ми будем сподіватись на потужну підтримку центральної влади, тому шо нарешті нам треба отримати державні субвенції на будівництво транспортних розв’язок. Бо всі ці роки ми їх будували самотужки» — сказав Маляревич.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомили про те, що у режимі жорсткого карантину місту вистачить коштів на півроку, а потім бюджет «піде в мінус». А напередодні Кабмін посилив карантинні обмеження, ввівши карантин «вихідного дня».

Фото: фейсбук