Міська влада вважає столицю інвестиційно привабливим містом.

Київ має величезний інноваційний потенціал та продовжує залучати інвестиції, попри жорсткі карантинні обмеження в місті. Про це повідомив у своєму Facebook заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що нещодавно столиця увійшла до п’ятірки українських міст, найбільш спрятливих для ведення бізнесу за версією Forbes. Зазначимо, в цьому рейтингу Київ посів 4 місце.

Мондриївський каже, що Київ ділиться власним досвідом з іншими містами.

«Звісно, карантинні обмеження та введення локдауну суттєво вплинули на роботу підприємств різних галузей не тільки в столиці, а й по всій країні. Світ стрімко змінюється та вимагає від нас гнучкості. Сьогодні на «Міських бесідах» від GIZ Ukraine ділилися разом із представниками Вінниці та Львова своїм досвідом роботи в таких умовах» — написав чиновник.

Також він нагадав, що багато столичних проектів реалізовуються завдяки співпраці з міжнародними фінансовими організаціями — такими як Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, а також Міжнародний банк реконструкції та розвитку. Зокрема, це проекти:

  • модернізація та оновлення рухомого складу громадського транспорту міста;
  • впровадження нових систем централізованого теплопостачання;
  • підвищення безпеки дорожнього руху;
  • метро на Троєщину;
  • подовження лінії Борщагівського швидкісного трамвая до Палацу Спорту;
  • реконструкція Вокзальної площі.

Також Мондриївський зазначив, що інтереси інвесторів, які вкладають кошти у Київ, відстоює в тому числі і міський голова Віталій Кличко.

Нещодавно стало відомо, що у Києві надаватимуть кредитну допомогу для малого та середнього бізнесу під 0,01%.

Фото: Фейсбук