Раніше музикант неодноразово гастролював на території окупованого Криму.

Російський реп-виконавець Баста (Василь Вакуленко) 25 і 26 червня виступить зі своїми концертами в Києві.

Про це  на своїй сторінці в Facebook написав  Сергій Стерненко.

 “Вакуленку за законом повинні заборонити в’їзд в Україну, оскільки він становить загрозу національній безпеці, але ні. Його пускають в Україну. У влади ще є час виправити ситуацію і не принижувати всю країну”, – йдеться в дописі.

За його словами, російським артистам варто було б заборонити гастролі на території України, адже “це принижує цілу країну”.

Серед кількох причин для заборони Стерненко назвав те, що  Бааста обирав кращу пісню про кримський міст, збудований окупантами, де у приспіві лунають слова “бажаний кримській міст з’єднав 2 береги росії”.

Також співак  неодноразово гастролював у окупованому Криму, і коли його питали про заборону в’їзду на 3 роки через це, він казав що не розуміє чому так, а про приналежність Криму він не говорить.

В той же час є інформація, що в СБУ надали Міністерству культури подання про внесення артиста до списку людей, що загрожують нацбезпеці.

Нагадаємо, в соцмережах збирають підписи за те, аби Мінкульт заборонив реперу Басті виступати в Києві.

Як ми раніше повідомляли, репер Баста приїхав у Київ, а йому одразу нагадали, кому належить Крим.

Відмітимо також, в мережі шквал критики також зазнав майбутній виступ Артура Пірожкова, який на початку липня у Києві має дати концерт. Користувачі соцмереж активно обговорюють той факт, що Пірожков-Ревва, швидше за усе, досі має український паспорт, адже народився в Горлівці (Донецька область). Часто виконавцеві пригадують також його минуле в КВК та російському Comedy Club. Окремо обговорюють репертуар Пірожкова — його навідоміші хіти з промовистими назвами «Алкоголічка», «Зацепіла», ітд.

Зауважимо, Мінкульт 22 червня вніс російського співака Філіпа Кіркорова до переліку осіб, які несуть загрозу національній безпеці України. Відповідне рішення грунтується на листі від Служби безпеки України. Вказаний лист в Мінкульті отримали 11 червня. Наявність особи у так званому “чорному списку” означає заборону показу на телебаченні програм за її участі. Кіркоров називає український Крим “російським” та неодноразово незаконно відвідував півострів. Разом з тим у російського співака залишилось звання Народного артиста України.

Фото: Фейсбук