Зокрема, карантинні заходи порушують приватна школа Олени Вєдєрнікової та ПП «Логос».

Про це повідомили у Держспоживслужбі.

За даними інспекторів, на момент візиту моніторингових груп заклад продовжував допускати відвідувачів, зокрема, здобувачів освіти у свої приміщення та проводити навчальний процес в очному режимі.

Про порушення у приватній школі Олени Вєдєрнікової за адресою вул. Соснова, 10 (Василя Седляра) а також ПП «Логос» за адресою пр. Оболонський, 16 повідомлено Національну поліцію України щодо ознак кримінального порушення за ст. 325 Кримінального Кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням».

Адже такі порушення визначених обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину можуть сприяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед відвідувачів закладу – мешканців Києва та гостей столиці.

У Держспоживслужбі нагадали, що робочі групи у складі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, районної у місті Києві державної адміністрації, Національної поліції, «Муніципальної охорони» щоденно здійснюють контроль за дотриманням карантинних заходів у столиці.

Фото: unsplash