Попри складні часи, українці турбуються і про тварин.

У Кагарлику на Київщині у місцевому ставку ледь не втопилася корова. Рятувати тварину довелося бійцям ДСНС, повідомляє прес-служба відомства.

Інцидент стався вечері 1 липня. На виклик було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Кагарлик.

По прибуттю встановлено, що тварина не може самостійно вибратись зі ставка. Рятувальники за допомогою рятувальної мотузки витягли худобу на берег“, – йдеться у повідомленні.

До аварійно-рятувальних робіт залучалось дві одиниці техніки та 6 бійців особового складу.

Тим часом, у Києві рятують корову Маню, яка постраждала внаслідок бойових дій. Тварина має серйозні травми, повідомляють “Вартові еспресо”.

Вона має травматичну ампутацію передньої кінцівки та проникаюче поранення грудної клітки. Маємо велику потребу для неї у зеленій траві та сіні. Якщо ви косите свої ділянки, то будемо вдячні, якщо віддасте цю траву нам. Не підходить газонна трава, мокра та люцерна. Вся інша – ок. Також з радістю приймемо будь-які непотрібні овочі, бадилля, перерослі салати з город“, – йдеться в повідомленні.

Допомогу для корови приймають у ветклініці “Рудий кіт”: вул. Березова, 63 (Подільський район Києва, Берковець). Тел.: (063) 230-85-85, (068) 230-85-85.

Фото: Фейсбук