Попередньо, демонтаж незаконних тимчасових споруд триватиме до кінця дня.

Про це повідомили представники Муніципальної варти Києва.

Сьогодні, 27 квітня, у провулку між проспектом Соборності та вулицею Регенераторною триває демонтаж незаконних МАФів, у яких торгують різними товарами.

Роботі комунальників, які прибирають тимчасові споруди, перешкоджали підприємці та інши активісти. У ході демонтажу почалися сутички між правоохоронцями та протестувальниками.

У результаті зіткнень декількох протестувальників затримали та помістили в автозак.

До кінця дня представники Київблагоустрою планують прибрати 40 незаконних МАФів. Водночас порядок на місці демонтажу охороняють близько 200 правоохоронців.

Станом на 12:00 на вулиці Регенераторній, 4, сутички між правоохоронцями та власниками МАФів закінчилися. Водночас уже демонтовано приблизно 10 споруд. Комунальники продовжують роботу.

У поліції Києва зазначили, що за перешкоджання діяльності комунальників до територіального відділу поліції доставили 14 осіб. Водночас на 11 учасників інциденту складено адміністративні протоколи за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Деякі громадяни намагались вдаватись до протиправних дій та вчиняти конфлікти аби запобігти знесенню торгівельних павільйонів. Відтак, активних порушників поліцейські доставили до територіального управління поліції. Наразі правоохоронці з’ясовують їх особи та усі обставини вчинення ними правопорушень», – зазначили в дописі.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, минулого тижня в Києві прибрали майже півтори сотні МАФів.

Фото: скріншот