Людей зібрали на мітинг проти закриття каналів «112 Україна», «NewsOne», «ZIK».

Сьогодні, 3 лютого, на виїзді з Харкова представники організації «Національний корпус» заблокували автобус, який віз людей на мітинг до Києва. Йдеться про мітинг проти закриття каналів «112 Україна», «NewsOne», «ZIK», повідомляє Нацкорпус.

«Заблокували тітушок пророійської організації «Патріоти за життя»… Ми провели профілактичну бесіду з тітушками, пояснили, що воно того не варте і «Патріоти за життя» повернулися додому. Сьогодні їм не вдалося заробити 200 гривень, за які вони готові дестабілізувати ситуацію та продати країну», – ззаначили в Нацкорпусі.

Водій автобусу ззаначив, що йому невідомо, для чого конкретно його найняли: «Я на роботі знаходжуся, у мене є начальство. мені сказали погрузити людей і відвезти, мені не сказали, хто ці люди».

Додамо, що сьогодні у центрі Києва правоохоронці посилили охорону урядового кварталу, де було анонсовано мітинг. Наразі перекриту рух вулицею Грушевського в обидва боки.

Ззаначимо, що українські провайдери, зокрема й київські, почали вимикати телеканали NewsOne, «112 Україна», та ZIK, проти яких напередодні ввечері були запроваджені санкції Ради національної безпеки та оборони. Рішення РНБО 2 лютого ввечері ввів у дію президент Володимир Зеленський. Йдеться про санкції проти депутата з фракції «Опозиційна платформа – За життя» й соратника кума Путіна Віктора Медведчука Тараса Козака та восьми юридичних осіб. Санкції передбачають блокування телеканалів «112 Україна», NewsOne та Zik, юридичним власником яких є Козак.

Фото: скріншот