Кожен може написати листа чарівнику, та отримати від нього новорічну листівку.

Поштова резиденція новорічного чарівника відкрилась в Головпоштамті. Там українці можуть відправити листа, в якому напишуть чарівникові, що хотіли б отримати під ялинку. Про це йдеться в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

Перед тим, як відправити листа до Святого Миколая у резиденції головної пошти України необхідно заповнити спеціальну анкету. Сюди необхідно вписати свої добрі вчинки, про що ви мрієте, якою будете наступного року та що ви бажаєте чарівникові.

Кожен, хто відправить листа, перед новим роком отримає листівку від чарівника, а найкращі листи, які оберуть помічники та волонтери, отримають подарунки від ялинки.

“Діти пишуть те, що не можуть написати дорослі. І коли наші волонтери, помічники новорічних чарівників, отримують ці листи, звісно ми намагаємося обрати ті, що торкають”, – зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

Відправити листа можна з 7 до 25 грудня. І вже за декілька днів до Нового року кожен зможе отримати листівку або подарунок від новорічного чарівника.

Фото: Київ ТБ