Йдеться про сквери на вулицях Холмогорській та Паньківській.

Про це повідомили на Facebook-сторінці КО «Київзеленбуд».

У дописі розповіли, що незабаром у Голосіївському районі оновлять два сквери – на вул. Холмогорській та на вул. Паньківській.

Зеленбудівці кажуть, що сквер на Холмогорській – доволі великий за площею й має дорослі дерева та кущі.

Під час капітального ремонту в цьому сквері хочуть встановити багатофункційний майданчик для занять спортом. Також замінять деякі елементи вже наявного дитячого майданчика. Окрім цього, фахівці обговорили й влаштування освітлення – у планах встановлення 4 опор із LED-світильниками.

Щодо скверу на Паньківській, що між будинками №2 і 2/25, то його хочуть зробити справжнім затишним зеленим куточком для відпочинку.

По всьому периметру зеленої зони встановлять паркові лави й урни для сміття, а пішохідні доріжки облаштують із ФЕМ. Водночас створять дитячий майданчик з ігровими елементами та гумовим покриттям на підлозі.

За проектом, у сквері, площа якого всього 0,0317 га, також висадять нові дерева – клени, які восени будуть забарвлюватися в різні кольори: одні – у жовтий, інші – у червоний. Окрім цього, навколо скверу з’явиться жива огорожа, а в центрі – міксбордер із злаків та кущів.

До слова, на Прорізній біля Хрещатику відкрили оновлений сквер.

Фото: фейсбук