Спортивна зона з'явиться на території школи №236.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

У Голосіївському районі, на території школи І-ІІІ ступеня №236, планують збудувати футбольне поле зі штучним покриттям та супутньою інфраструктурою. Для облаштування спортивної зони на вул. Академіка Заболотного, 144 мають залучити інвестора. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Цікаво, що підготовку умов інвестиційного конкурсу покладено на Департамент економіки та інвестицій КМДА. Водночас КП «Київське інвестиційне агентство» розроблятиме орієнтовні техніко-економічних показники та передпроектні пропозиції. Замовник проекту – Управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації.

Важливим фактом є те, що облаштування зони реалізації проекту відбуватиметься без видалення зелених насаджень. На час будівельних робіт транспортний і пішохідний доступ до цієї території здійснюватимуться через внутрішні проходи та проїзд із вулиці Академіка Заболотного.

Зокрема благоустрій зони спортивних розваг також передбачає підходи та місця для маломобільних груп населення, розміщення садово-паркових лав, урн, ліхтарів тощо.

До слова, оголошення щодо прийому заявок на участь у конкурсі опублікують на офіційному порталі Києва та в газеті «Хрещатик. Київ».

У КМДА нагадали, що аналогічний проект уже реалізовано на території ліцею «Голосіївський» №241, що на вул. Голосіївській, 12.

Фото: pixabay