В результаті пошкодження магістральний трубопровіду на Голосіївському проспекті, 93, по якому постачається тепло до мікрорайону «Теремки», стався виток теплоносія.

Про це повідомляє “Київтеплоенерго” у відповідь на запит КиївMedia.

Саму водойму в підприємстві називають технічною: “Через короби, у яких знаходяться тепломережі, вода потрапляла у теплову камеру, а далі через дренажну систему, до систему зливної каналізації. При цьому самі Оріхуватські озера кваліфікуються як технічні водоймища, куди інтегрована зливна каналізація. Як наслідок, упродовж року до них потрапляють усі води, що утворюється внаслідок атмосферних опадів та води, що вивільняються унаслідок інших техногенних причин”, – інформують комунальники.

Наразі пошкодження локалізовано. 20-го лютого пообіді Київтеплоенерго виконає ремонт тепломережі за вказаною адресою.

Пошкоджений магістральний трубопровід експлуатується 43 роки (з 1978-го), відмітили комунальники. Аварійники працюватимуть в екстренному режимі упродовж доби, з огляду на низьку температуру та велику кількість клієнтів.

У програму «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ» звернулися із повідомленням, що їхньому парку парує водойма, у соцмережах писали про ймовірний злив хімікатів, що є фейком.

Нагадаємо, 16 лютого ми писали, що на Позняках жителі помітили рожевий сніг, що є свідченням розкиданої отрути для собак. Кияни, які бачать цю речовину, намагаються зібрати сніг та викинути його подалі від тварин. Зоозахисники радять у цьому випадку домашнім тваринам після кожної прогулянки ретельно вимивати лапи.

Фото: скріншот