Таким чином місто планує змінити підхід до розміщення на вулицях міста мобільних торговельних точок.

Місто започаткувало пілотний проєкт, спрямований повністю змінити підхід до розміщення на вулицях міста мобільних торговельних точок. Його реалізація починається з Голосіївського району.

Про це повідомили у комунальному підприємстві «Міський магазин».

17 вересня відбудуться електронні торгина розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в Києві. Мова йде про мобільні кав’ярні, купави, автокафе тощо.

«На аукціоні, зокрема, буде заявлено близько 20 локацій пересувної торгівлі для розміщення в Голосіївському районі. Архітип засобів пересувної торгівлі розробляли фахівці з урахуванням сучасних трендів, санітарно-епідемічних вимог, зручності для продавця та споживача. Представники бізнесу брали безпосередню участь у розробці універсального вигляду пересувної точки. Він має поєднуватись із загальним виглядом міста, у жодному разі не порушуючи благоустрій», – повідомили в КП «Міський магазин».

У комунальному підприємстві додали, що місто прагне кардинально змінити підхід до пересувної торгівлі:

«Наша мета – щоб жодної точки несанкціонованої торгівлі в місті не було. Київ дає «зелене» світло підприємцям, які готові працювати у правовому полі: оформити повний пакет документів на розміщення та торгівлю, сплачувати необхідні внески до бюджету».

Усі представники бізнесу, які готові працювати у легальному полі, виконати чіткі вимоги щодо вигляду та розміщення мобільної точки продажу, запрошуються до участі.

Графічну схему розміщення засобів пересувної торгівлі можна переглянути за посиланням.

Фото: facebook