У Національній філармонії України відбудеться унікальний проєкт, що має назву «Коляда-триб’ют». Звучатимуть чотирнадцять маловідомих колядок та щедрівок із Донбасу в сучасному аранжуванні.

Про це повідомила Національна філармонія України.

Від 1990-го по 2008-й колядки та щедрівки зібрала та записала фольклористка Олена Тюрикова, а композитор Євген Петриченко нещодавно створив кавер-версії цих пісень.

«Коляда-триб’ют» фактично інтегрує архаїчну пісенну спадщину Донеччини в сучасний світ. А ще наочно підтверджує те, що ця територія є невід’ємною частиною українського культурного простору.

16 січня у супроводі Ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України під орудою Богдана Пліша, зокрема, виступлять співаки ILLARIA, Іванна Пліш, Роман Меліш, Оксана Нікітюк, а також юні вокалісти з Києва, Рівного, Вінниці, Бахмута, Полтави та Кривого Рогу.

Нагадаємо, 2-16 січня 2022 року МЗС разом з партнерами представить мультимедійну інсталяцію в Довженко-Центрі. Виставка мовою сучасного мистецтва, через використання звуку, проекцій, анімацій, кінетичних об`єктів, розкаже історію Щедрика, точки перетину музичної композиції з історією України та світовою культурою.

У 2022 році кампанія буде представлена у США.

Фото: Фейсбук