До команди «Фармак» долучився новий фінансовий директор.

Посаду директора з фінансів компанії зайняв Дмитро Грищенко. Вікторія Смародіна, яка відповідала за фінансову функцію, зосередить свою діяльність на позиції члена наглядової ради «Фармак». Про це інформує прес-служба компанії.

Дмитро Грищенко

Дмитро Грищенко відповідатиме за побудову й реалізацію результативної фінансової стратегії, вдосконалення бюджетного, податкового та фінансового планування, управління фінансовими потоками, оптимізацію бізнес-процесів і підтримку фінансової стабільності для досягнення бізнес-цілей компанії.

Грищенко понад 16 років обіймав керівні посади у сфері фінансового менеджменту. Він працював з такими компаніями, як InBev, Knauf і Danone.

За час своєї роботи в різних компаніях Дмитро керував проєктами зі створення важливих складових системи фінансового менеджменту, таких як звітність USGAAP, розвиток циклу бізнес-планування й аналізу ефективності. Відповідав за впровадження кросфункціонального інструменту управління Beyond Budget і системи SAP. Останнє дозволило забезпечити команду потужними аналітичними інструментами, автоматизувати основні процеси та підняти компанію на наступний рівень організаційної ефективності. Також Дмитро брав участь у проєктах місцевих і міжнародних приватних інвестиційних фондів.

«Ми раді вітати у своїй команді такого фахівця, як Дмитро. Я не маю сумнівів, що його професійні компетенції та досвід допоможуть нам і надалі розвивати компанію. Гадаю, що наша співпраця буде продуктивною», – прокоментував Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

Відмітимо, «Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України. У продуктовому портфелі компанії понад 400 найменувань лікарських засобів. Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження й розробки становлять близько 15 млн доларів США. У 2020 році «Фармак» збільшив експорт  на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена у понад 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін.

Фото: Фармак